Convenient Marriage, A

Jeevani Charika

Convenient Marriage, A

Jeevani Charika
Äänikirja
17,95 €
Saatavuus: Saatavilla heti, toimitetaan sähköisenä tuotteena sähköpostiin.
Toimituskulut alk 0 €

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726700084
    • Tuotekoodi 9788726700084
    • Kirjoittajat Jeevani Charika
    • Lukijat Nikki Patel
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Moderni kirjallisuus ja nykykirjallisuus; Viihteellinen kaunokirjallisuus: chick lit / lad lit / romanttinen komedia; Nykyaikaan sijoittuva romantiikka; Perheromaanit
    • Ilmestymispäivä 26.02.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Äänikirjat, kauno
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU; RO
    • Kurssi PLUS
    • Kesto 121000
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Tiedoston koko false
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Ladattava äänitiedosto
    • Tuotemuodon lisätiedot MP3

Tuotekuvaus

An emotional, page-turning read about love, family and the secrets we keep, for fans of Amanda Prowse, Ayisha Malik and Balli Kaur Jaswal.Shortlisted for The Goldsboro Books Contemporary Romantic Novel Award 2020.It was the perfect marriage... until they fell in love. After attending Oxford University, Chaya is torn between her duty to family and her life in the UK since her traditional Sri Lankan parents want her to settle down.Gimhana is hiding his sexuality from his family, and it's getting harder and harder to turn down the potential brides his parents keep finding for him.When Chaya and Gimhana meet, a marriage of convenience seems like the perfect solution. Together they have everything - friendship, stability and their parental approval. But when both Chaya and Gimhana find themselves falling in love with other people, they're left with an impossible decision - risk everything they've built together or finally follow their heart?

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726700084
    • Tuotekoodi 9788726700084
    • Kirjoittajat Jeevani Charika
    • Lukijat Nikki Patel
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Moderni kirjallisuus ja nykykirjallisuus; Viihteellinen kaunokirjallisuus: chick lit / lad lit / romanttinen komedia; Nykyaikaan sijoittuva romantiikka; Perheromaanit
    • Ilmestymispäivä 26.02.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Äänikirjat, kauno
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU; RO
    • Kurssi PLUS
    • Kesto 121000
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Tiedoston koko false
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Ladattava äänitiedosto
    • Tuotemuodon lisätiedot MP3

Tuotekuvaus

An emotional, page-turning read about love, family and the secrets we keep, for fans of Amanda Prowse, Ayisha Malik and Balli Kaur Jaswal.Shortlisted for The Goldsboro Books Contemporary Romantic Novel Award 2020.It was the perfect marriage... until they fell in love. After attending Oxford University, Chaya is torn between her duty to family and her life in the UK since her traditional Sri Lankan parents want her to settle down.Gimhana is hiding his sexuality from his family, and it's getting harder and harder to turn down the potential brides his parents keep finding for him.When Chaya and Gimhana meet, a marriage of convenience seems like the perfect solution. Together they have everything - friendship, stability and their parental approval. But when both Chaya and Gimhana find themselves falling in love with other people, they're left with an impossible decision - risk everything they've built together or finally follow their heart?

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.