What She Did

Alex Kane

What She Did

Alex Kane
Äänikirja
17,95 €
Saatavuus: Saatavilla heti, toimitetaan sähköisenä tuotteena sähköpostiin.
Toimituskulut alk 0 €

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726699982
    • Tuotekoodi 9788726699982
    • Kirjoittajat Alex Kane
    • Lukijat Lesley Harcourt
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Moderni kirjallisuus ja nykykirjallisuus; Dekkarit; Psykologinen jännityskirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 29.04.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Äänikirjat, kauno
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU; JA
    • Kurssi PLUS
    • Kesto 82700
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Tiedoston koko false
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Ladattava äänitiedosto
    • Tuotemuodon lisätiedot MP3

Voisit pitää myös näistä


Tuotekuvaus

She's your best friend. And your worst enemy...A gripping new thriller with a jaw-dropping twist, for fans of B.A. Paris, The Wife Between Us and Gone Girl.BethBeth is running from her past - and her abusive ex-boyfriend. She's building a new life, but can't shake the feeling that someone is watching her.VictoriaVictoria is unhappily married to Greg. She knows he's cheating, but doesn't know what to do - until she contacts an old friend, someone who has never let her down.LydiaLydia knows only she can help Victoria. They haven't seen each other for years, but she'll stop at nothing to help her get revenge.But Lydia has made a new friend in Beth. Now, none of them is safe...Three women. Three stories. One devastating secret.Fans of Kane's bestsellers "Angels" and "No Looking Back" won't be disappointed.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726699982
    • Tuotekoodi 9788726699982
    • Kirjoittajat Alex Kane
    • Lukijat Lesley Harcourt
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Moderni kirjallisuus ja nykykirjallisuus; Dekkarit; Psykologinen jännityskirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 29.04.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Äänikirjat, kauno
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU; JA
    • Kurssi PLUS
    • Kesto 82700
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Tiedoston koko false
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Ladattava äänitiedosto
    • Tuotemuodon lisätiedot MP3

Tuotekuvaus

She's your best friend. And your worst enemy...A gripping new thriller with a jaw-dropping twist, for fans of B.A. Paris, The Wife Between Us and Gone Girl.BethBeth is running from her past - and her abusive ex-boyfriend. She's building a new life, but can't shake the feeling that someone is watching her.VictoriaVictoria is unhappily married to Greg. She knows he's cheating, but doesn't know what to do - until she contacts an old friend, someone who has never let her down.LydiaLydia knows only she can help Victoria. They haven't seen each other for years, but she'll stop at nothing to help her get revenge.But Lydia has made a new friend in Beth. Now, none of them is safe...Three women. Three stories. One devastating secret.Fans of Kane's bestsellers "Angels" and "No Looking Back" won't be disappointed.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.