Nightingales in Mersey Square, The

Lilly Robbins

Nightingales in Mersey Square, The

Lilly Robbins
Pehmeäkantinen
17,95 €
Arvioitu toimituspäivä: 15.6.2022 - 1.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Orion Publishing Co
    • ISBN 9781409192008
    • Tuotekoodi 9781409192008
    • Kirjoittajat Lilly Robbins
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Sukuromaanit
    • Ilmestymispäivä 23.07.2020
    • Vuosi 2020
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU
    • Sivumäärä 384
    • Pituus (mm) 129
    • Leveys (mm) 32
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 270
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

For fans of Maureen Lee and Lyn Andrews, this is a heartwarming saga of three women brought together by war and held together by the Guernsey evacuee children.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Orion Publishing Co
    • ISBN 9781409192008
    • Tuotekoodi 9781409192008
    • Kirjoittajat Lilly Robbins
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Sukuromaanit
    • Ilmestymispäivä 23.07.2020
    • Vuosi 2020
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU
    • Sivumäärä 384
    • Pituus (mm) 129
    • Leveys (mm) 32
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 270
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

For fans of Maureen Lee and Lyn Andrews, this is a heartwarming saga of three women brought together by war and held together by the Guernsey evacuee children.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.