Innocent

the gripping and emotional new thriller from the bestselling author of FOUND
Erin Kinsley

Innocent

the gripping and emotional new thriller from the bestselling author of FOUND
Erin Kinsley
Pehmeäkantinen
17,95 €
Toimitus perillä arviolta: 20.6.2022 - 5.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Headline Publishing Group
    • ISBN 9781472274281
    • Tuotekoodi 9781472274281
    • Alanimike the gripping and emotional new thriller from the bestselling author of FOUND
    • Kirjoittajat Erin Kinsley
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Dekkarit
    • Ilmestymispäivä 20.08.2020
    • Vuosi 2020
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 400
    • Pituus (mm) 196
    • Leveys (mm) 25
    • Korkeus (mm) 130
    • Paino (g) 278
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

A page-turning and heart-wrenching thriller about a murder that tears a town apart, perfect for fans of Cara Hunter, Lesley Kara, Gillian McAllister, Susan Lewis and Linda Green.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Headline Publishing Group
    • ISBN 9781472274281
    • Tuotekoodi 9781472274281
    • Alanimike the gripping and emotional new thriller from the bestselling author of FOUND
    • Kirjoittajat Erin Kinsley
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Dekkarit
    • Ilmestymispäivä 20.08.2020
    • Vuosi 2020
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 400
    • Pituus (mm) 196
    • Leveys (mm) 25
    • Korkeus (mm) 130
    • Paino (g) 278
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

A page-turning and heart-wrenching thriller about a murder that tears a town apart, perfect for fans of Cara Hunter, Lesley Kara, Gillian McAllister, Susan Lewis and Linda Green.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.