Daughters of Ironbridge, The

A heartwarming Victorian saga for fans of Dilly Court and Rosie Goodwin
Mollie Walton

Daughters of Ironbridge, The

A heartwarming Victorian saga for fans of Dilly Court and Rosie Goodwin
Mollie Walton
Pehmeäkantinen
15,95 €
Toimitus perillä arviolta: 20.6.2022 - 5.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Zaffre
    • ISBN 9781785767630
    • Tuotekoodi 9781785767630
    • Alanimike A heartwarming Victorian saga for fans of Dilly Court and Rosie Goodwin
    • Kirjoittajat Mollie Walton
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Sukuromaanit
    • Ilmestymispäivä 18.04.2019
    • Vuosi 2019
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU
    • Sivumäärä 432
    • Pituus (mm) 130
    • Leveys (mm) 35
    • Korkeus (mm) 197
    • Paino (g) 304
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

Together can they overcome hardship, poverty and disaster?Annie Woodvine's family has worked at the ironworks for as long as she can remember. Together they plan to change their lives. But as disaster looms over the ironworks and the King House, Margaret and Annie find themselves surrounded by secrets and betrayal.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Zaffre
    • ISBN 9781785767630
    • Tuotekoodi 9781785767630
    • Alanimike A heartwarming Victorian saga for fans of Dilly Court and Rosie Goodwin
    • Kirjoittajat Mollie Walton
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Sukuromaanit
    • Ilmestymispäivä 18.04.2019
    • Vuosi 2019
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU
    • Sivumäärä 432
    • Pituus (mm) 130
    • Leveys (mm) 35
    • Korkeus (mm) 197
    • Paino (g) 304
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

Together can they overcome hardship, poverty and disaster?Annie Woodvine's family has worked at the ironworks for as long as she can remember. Together they plan to change their lives. But as disaster looms over the ironworks and the King House, Margaret and Annie find themselves surrounded by secrets and betrayal.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.