Take Me Home

Alex Hart

Take Me Home

Alex Hart
Pehmeäkantinen
17,95 €
Toimitus perillä arviolta: 20.6.2022 - 5.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Orion Publishing Co
    • ISBN 9781409189077
    • Tuotekoodi 9781409189077
    • Kirjoittajat Alex Hart
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Dekkarit
    • Ilmestymispäivä 01.10.2020
    • Vuosi 2020
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 400
    • Pituus (mm) 129
    • Leveys (mm) 28
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 282
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

An ingenious thriller with a big hook and twists galore - for fans of Linwood Barclay's No Time For Goodbye and Harlan Coben's Tell No One.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Orion Publishing Co
    • ISBN 9781409189077
    • Tuotekoodi 9781409189077
    • Kirjoittajat Alex Hart
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Dekkarit
    • Ilmestymispäivä 01.10.2020
    • Vuosi 2020
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 400
    • Pituus (mm) 129
    • Leveys (mm) 28
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 282
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

An ingenious thriller with a big hook and twists galore - for fans of Linwood Barclay's No Time For Goodbye and Harlan Coben's Tell No One.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.