Six of Crows

Book 1
Leigh Bardugo

Six of Crows

Six of Crows

Book 1
Leigh Bardugo
Pehmeäkantinen
12,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-20 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781780622286
    • Tuotekoodi 9781780622286
    • Alanimike Book 1
    • Kirjoittajat Leigh Bardugo
    • Sarja Six of Crows
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 02.06.2016
    • Vuosi 2016
    • Sivumäärä 512
    • Kirjastoluokka 5AN; YFHR
    • Pituus 198
    • Leveys 129
    • Korkeus 32
    • Paino 402
    • Arvostelut 5

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781780622286
    • Tuotekoodi 9781780622286
    • Alanimike Book 1
    • Kirjoittajat Leigh Bardugo
    • Sarja Six of Crows
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 02.06.2016
    • Vuosi 2016
    • Sivumäärä 512
    • Kirjastoluokka 5AN; YFHR
    • Pituus 198
    • Leveys 129
    • Korkeus 32
    • Paino 402
    • Arvostelut 5

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.