Dirty Little Secrets

Jo Spain

Dirty Little Secrets

Dirty Little Secrets

Jo Spain
Pehmeäkantinen
10,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-20 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Quercus Publishing
    • ISBN 9781787474338
    • Tuotekoodi 9781787474338
    • Kirjoittajat Jo Spain
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 02.04.2020
    • Vuosi 2020
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 416
    • Asiasanat Crime & mystery; Thriller / suspence
    • Kirjastoluokka FF; FH
    • Pituus 127
    • Leveys 197
    • Korkeus 30
    • Paino 288
    • Arvostelut 5

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Quercus Publishing
    • ISBN 9781787474338
    • Tuotekoodi 9781787474338
    • Kirjoittajat Jo Spain
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 02.04.2020
    • Vuosi 2020
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 416
    • Asiasanat Crime & mystery; Thriller / suspence
    • Kirjastoluokka FF; FH
    • Pituus 127
    • Leveys 197
    • Korkeus 30
    • Paino 288
    • Arvostelut 5

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

The second psychological thriller from No.1 bestselling author Jo Spain. Perfect for fans of Liane Moriarty and Lucy Foley.