Coven, The

For fans of Vox The Power and A Discovery of Witches
Lizzie Fry

Coven, The

For fans of Vox The Power and A Discovery of Witches
Lizzie Fry
Pehmeäkantinen
15,95 €
Toimitus perillä arviolta: 16.6.2022 - 4.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751577945
    • Tuotekoodi 9780751577945
    • Alanimike For fans of Vox, The Power and A Discovery of Witches
    • Kirjoittajat Lizzie Fry
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Jännityskirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 02.09.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 448
    • Pituus (mm) 126
    • Leveys (mm) 33
    • Korkeus (mm) 198
    • Paino (g) 302
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

Fans of Vox, The Power and A Discovery of Witches will love this breathtaking global race-against-the-clock to defeat an imposing organisation dedicated to destroying women's power and potential.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751577945
    • Tuotekoodi 9780751577945
    • Alanimike For fans of Vox, The Power and A Discovery of Witches
    • Kirjoittajat Lizzie Fry
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Jännityskirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 02.09.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 448
    • Pituus (mm) 126
    • Leveys (mm) 33
    • Korkeus (mm) 198
    • Paino (g) 302
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

Fans of Vox, The Power and A Discovery of Witches will love this breathtaking global race-against-the-clock to defeat an imposing organisation dedicated to destroying women's power and potential.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.