Common Ground

Did you ever have a friend who made you see the world differently?
Naomi Ishiguro

Common Ground

Did you ever have a friend who made you see the world differently?
Naomi Ishiguro
Kovakantinen
27,95 €
Toimitus perillä arviolta: 15.6.2022 - 1.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Headline Publishing Group
    • ISBN 9781472273291
    • Tuotekoodi 9781472273291
    • Alanimike Did you ever have a friend who made you see the world differently?
    • Kirjoittajat Naomi Ishiguro
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Moderni kirjallisuus ja nykykirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 25.03.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU
    • Sivumäärä 432
    • Pituus (mm) 166
    • Leveys (mm) 41
    • Korkeus (mm) 240
    • Paino (g) 666
    • Tuotemuoto Kovakantinen

Tuotekuvaus

As heard on BBC Open BookA classic coming of age story in the tradition of TIN MAN or BLACK SWAN GREEN, from the acclaimed author of ESCAPE ROUTES

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Headline Publishing Group
    • ISBN 9781472273291
    • Tuotekoodi 9781472273291
    • Alanimike Did you ever have a friend who made you see the world differently?
    • Kirjoittajat Naomi Ishiguro
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Moderni kirjallisuus ja nykykirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 25.03.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU
    • Sivumäärä 432
    • Pituus (mm) 166
    • Leveys (mm) 41
    • Korkeus (mm) 240
    • Paino (g) 666
    • Tuotemuoto Kovakantinen

Tuotekuvaus

As heard on BBC Open BookA classic coming of age story in the tradition of TIN MAN or BLACK SWAN GREEN, from the acclaimed author of ESCAPE ROUTES

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.