Lukuhetki-lehti ultataosn kanta-asiakkaille



Lukuhetki on uusi, laadukas, kirjoista inspiroituva lehti, mistä löydät kirjailijahaastatteluja, lukuvinkkejä, artikkeleita sekä ajankohtaisia tuoteuutuuksia ja kurkistuksia kirjallisuuden ilmiöihin.  Lehti syntyi rakkaudestamme lukemiseen ja kirjallisuuteen. Haluamme auttaa asiakkaitamme löytämään uusia kirjasuosikkeja ja ihastumaan lukemiseen aina uudelleen ja uudelleen. Lukuhetki on lehti sinulle, joka rakastat kirjoja ja haluat pysyä ajan tasalla kirjamaailman helmistä.

Lukuhetki -lehti postitetaan veloituksetta kultatason kanta-asiakkaille, kun kanta-asiakastiedoissa on tallennettuna voimassa oleva osoite. Ensimmäisen numeron saat automaattisesti tammikuussa 2026. Mikäli haluat perua lehden jatkossa, voit tehdä sen kirjautumalla kanta-asiakastilillesi ja klikkaamalla Omat tiedot ja viestintäasetukset -välilehdeltä Lukuhetki -lehden tilauksen pois päältä.

Jokaisessa Lukuhetki -lehdessä esittelemme vaihtuvan valikoiman eri tyylilajien uutuuskirjoja etuhintaan vain kultatason asiakkaillemme. Voit hyödyntää etuhintasi yhteen tai useampaan kirjaan. Kultatason etukirjasi voit hankkia verkkokaupasta tai myymälästä, kun tunnistaudut kanta-asiakkaaksi. Tutustu kultatason etukirjoihin täällä.

Kehitämme Lukuhetki-lehteä toiveidenne mukaan. Lehden sivuilta löydät linkin, josta pääset lukijoille suunnattuun kyselyyn. Voit kehittää kanssamme lehden sisältöä, toivoa artikkeleita tai vaikka suosikkikirjailijasi haastattelua. Toivomme, että Lukuhetki tuo sinulle iloa ja inspiraatiota lukemiseen!

E- ja äänikirjoja voi ostaa vain henkilökohtaiseen käyttöön. Tämän vuoksi niiden myynti on rajattu 1 kpl/nimeke/asiakas.

Digitaalisten tuotteiden ostaminen on mahdollista vain Suomessa.