Heartstopper Volume Two

Alice Oseman

Heartstopper Volume Two

Heartstopper Volume Two

Alice Oseman
Pehmeäkantinen
13,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-20 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781444951400
    • Kirjoittajat Alice Oseman
    • Sarja Heartstopper
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 2019-07-11T00:00:00Z
    • Vuosi 2019
    • Genretunnus SA
    • Sivumäärä 320
    • Asiasanat Graphic novels
    • Kirjastoluokka 4KHT; 5AP; 5SG; YFM; YFW
    • Pituus 153
    • Leveys 233
    • Korkeus 28
    • Paino 400
    • Arvostelut 5
    • Code 9781444951400

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781444951400
    • Kirjoittajat Alice Oseman
    • Sarja Heartstopper
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 2019-07-11T00:00:00Z
    • Vuosi 2019
    • Genretunnus SA
    • Sivumäärä 320
    • Asiasanat Graphic novels
    • Kirjastoluokka 4KHT; 5AP; 5SG; YFM; YFW
    • Pituus 153
    • Leveys 233
    • Korkeus 28
    • Paino 400
    • Arvostelut 5
    • Code 9781444951400

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. *Includes exclusive Tara/Darcy story!*