Heartstopper Volume One

Alice Oseman

Heartstopper Volume One

Heartstopper Volume One

Alice Oseman
Pehmeäkantinen
13,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-20 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781444951387
    • Kirjoittajat Alice Oseman
    • Sarja Heartstopper
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 2019-02-07T00:00:00Z
    • Vuosi 2019
    • Genretunnus SA
    • Sivumäärä 288
    • Asiasanat Graphic novels
    • Kirjastoluokka 5AP; 5SG; YFM; YFW
    • Pituus 153
    • Leveys 232
    • Korkeus 25
    • Paino 362
    • Arvostelut 5
    • Code 9781444951387

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781444951387
    • Kirjoittajat Alice Oseman
    • Sarja Heartstopper
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 2019-02-07T00:00:00Z
    • Vuosi 2019
    • Genretunnus SA
    • Sivumäärä 288
    • Asiasanat Graphic novels
    • Kirjastoluokka 5AP; 5SG; YFM; YFW
    • Pituus 153
    • Leveys 232
    • Korkeus 25
    • Paino 362
    • Arvostelut 5
    • Code 9781444951387

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.