Bad Boyfriends Bootcamp, The

Poppy Dolan

Bad Boyfriends Bootcamp, The

Poppy Dolan
Äänikirja
17,95 €
Saatavuus: Saatavilla heti, toimitetaan sähköisenä tuotteena sähköpostiin.
Toimituskulut alk 0 €

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726869828
    • Tuotekoodi 9788726869828
    • Kirjoittajat Poppy Dolan
    • Lukijat Lizzie Wolford
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Viihteellinen kaunokirjallisuus: chick lit / lad lit / romanttinen komedia; Nykyaikaan sijoittuva romantiikka; Huumori (kaunokirjallisuus); Kerronnallinen aihe: rakkaus ja ihmissuhteet
    • Ilmestymispäivä 07.02.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Äänikirjat, kauno
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU; RO; HU
    • Kurssi PLUS
    • Kesto 75000
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Tiedoston koko false
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Ladattava äänitiedosto
    • Tuotemuodon lisätiedot MP3

Tuotekuvaus

The fun-filled novel about dating and friendship perfect for fans of Laura Jane Williams, Dolly Alderton and Mhairi McFarlane.When Molly Cooper's sweet but hopeless brother Sam comes to her with news of yet another failed romance, she offers to show him where he keeps going wrong. By teaching Sam some of the golden rules of dating, Molly helps Sam land his dream woman. Molly soon hits on the idea of turning her dating wisdom into a career. With the aid of her two best friends, it isn't long before The Bad Boyfriends Bootcamp is off the ground, educating men in the art of texting, fashion and understanding women. Yet as Molly and co solve their clients' problems, they soon realise that sometimes it's easier to dish out the advice than to take it - and that maybe the rules of love are made to be broken...Poppy Dolan issimply unputdownable.' Claudia Carroll 'The feel-good book of the year'Vanessa Greene 'Wonderfully warm and laugh-out-loud funny...you cannot fail to be uplifted by it.'Cressida McLaughlin 'Gorgeously warm and funny...thecosiest, most charming and feel-good book I've read all year.' Victoria Fox

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726869828
    • Tuotekoodi 9788726869828
    • Kirjoittajat Poppy Dolan
    • Lukijat Lizzie Wolford
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Viihteellinen kaunokirjallisuus: chick lit / lad lit / romanttinen komedia; Nykyaikaan sijoittuva romantiikka; Huumori (kaunokirjallisuus); Kerronnallinen aihe: rakkaus ja ihmissuhteet
    • Ilmestymispäivä 07.02.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Äänikirjat, kauno
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus MU; RO; HU
    • Kurssi PLUS
    • Kesto 75000
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Tiedoston koko false
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Ladattava äänitiedosto
    • Tuotemuodon lisätiedot MP3

Tuotekuvaus

The fun-filled novel about dating and friendship perfect for fans of Laura Jane Williams, Dolly Alderton and Mhairi McFarlane.When Molly Cooper's sweet but hopeless brother Sam comes to her with news of yet another failed romance, she offers to show him where he keeps going wrong. By teaching Sam some of the golden rules of dating, Molly helps Sam land his dream woman. Molly soon hits on the idea of turning her dating wisdom into a career. With the aid of her two best friends, it isn't long before The Bad Boyfriends Bootcamp is off the ground, educating men in the art of texting, fashion and understanding women. Yet as Molly and co solve their clients' problems, they soon realise that sometimes it's easier to dish out the advice than to take it - and that maybe the rules of love are made to be broken...Poppy Dolan issimply unputdownable.' Claudia Carroll 'The feel-good book of the year'Vanessa Greene 'Wonderfully warm and laugh-out-loud funny...you cannot fail to be uplifted by it.'Cressida McLaughlin 'Gorgeously warm and funny...thecosiest, most charming and feel-good book I've read all year.' Victoria Fox

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.