Twisted Tree, The

Rachel Burge

Twisted Tree, The

Rachel Burge
Pehmeäkantinen
12,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-10 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hot Key Books
    • ISBN 9781471407765
    • Kirjoittajat Rachel Burge
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 2019-01-10T00:00:00Z
    • Vuosi 2019
    • Sivumäärä 256
    • Kirjastoluokka 1DNN; YFD
    • Pituus 129
    • Leveys 197
    • Korkeus 20
    • Paino 242
    • Arvostelut 5
    • translation missing: fi.products.product.additional_data.code 9781471407765

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hot Key Books
    • ISBN 9781471407765
    • Kirjoittajat Rachel Burge
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 2019-01-10T00:00:00Z
    • Vuosi 2019
    • Sivumäärä 256
    • Kirjastoluokka 1DNN; YFD
    • Pituus 129
    • Leveys 197
    • Korkeus 20
    • Paino 242
    • Arvostelut 5
    • translation missing: fi.products.product.additional_data.code 9781471407765

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

Part ghost story, part Nordic thriller - this is a twisty, tense and spooky YA debut, perfect for fans of CORALINE and Michelle Paver. Martha can tell things about a person just by touching their clothes, as if their emotions and memories have been absorbed into the material.