Terminal List, The

James Reece 1
Jack Carr

Terminal List, The

Terminal List, The

James Reece 1
Jack Carr
Pehmeäkantinen
10,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-20 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Simon & Schuster
    • ISBN 9781982152895
    • Tuotekoodi 9781982152895
    • Alanimike James Reece 1
    • Kirjoittajat Jack Carr
    • Sarja Terminal List
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 11.06.2020
    • Vuosi 2020
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 496
    • Asiasanat Thriller / suspence
    • Kirjastoluokka FHD; FHP
    • Pituus 197
    • Leveys 130
    • Korkeus 33
    • Paino 346
    • Arvostelut 5

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Simon & Schuster
    • ISBN 9781982152895
    • Tuotekoodi 9781982152895
    • Alanimike James Reece 1
    • Kirjoittajat Jack Carr
    • Sarja Terminal List
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 11.06.2020
    • Vuosi 2020
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 496
    • Asiasanat Thriller / suspence
    • Kirjastoluokka FHD; FHP
    • Pituus 197
    • Leveys 130
    • Korkeus 33
    • Paino 346
    • Arvostelut 5

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

James Reece has nothing to live for and everything to kill for in the debut thriller from former Navy SEAL Jack Carr, perfect for fans of Lee Child, Vince Flynn and David Baldacci.