PJ Masks: Super Sticker Scene Book

Pat-a-Cake / PJ Masks

PJ Masks: Super Sticker Scene Book

PJ Masks: Super Sticker Scene Book

Pat-a-Cake / PJ Masks
Pehmeäkantinen
6,95 €
Saatavuus: Lähetetään 5-20 arkipäivässä, tilaustuote
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781526381934
    • Tuotekoodi 9781526381934
    • Kirjoittajat Pat-a-Cake; PJ Masks
    • Sarja PJ Masks
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 11.07.2019
    • Vuosi 2019
    • Sivumäärä 16
    • Asiasanat Picture books, activity books & early learning material; ; Children's & young adult general non-fiction
    • Kirjastoluokka 4KHA; 5AC; YBGS; YFC; YNF
    • Pituus 292
    • Leveys 219
    • Korkeus 3
    • Paino 154
    • Arvostelut 4

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Hachette Children's Group
    • ISBN 9781526381934
    • Tuotekoodi 9781526381934
    • Kirjoittajat Pat-a-Cake; PJ Masks
    • Sarja PJ Masks
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 11.07.2019
    • Vuosi 2019
    • Sivumäärä 16
    • Asiasanat Picture books, activity books & early learning material; ; Children's & young adult general non-fiction
    • Kirjastoluokka 4KHA; 5AC; YBGS; YFC; YNF
    • Pituus 292
    • Leveys 219
    • Korkeus 3
    • Paino 154
    • Arvostelut 4

Tuoteryhmät

Tuotekuvaus

Night falls in the city - can you help the PJ Masks puzzle their way out of trouble? With super-cool super-shiny stickers and lots of amazing new series 2 content, this book is perfect for fans of PJ Masks everywhere. It's time to be a hero!