Paris Secret, The

An epic and heartbreaking love story set during World War Two
Natasha Lester

Paris Secret, The

Paris Secret, The

An epic and heartbreaking love story set during World War Two
Natasha Lester
Pehmeäkantinen
10,95 €
Saatavuus: Lähetetään 20-30 arkipäivässä, tilaustuote. Arvioitu toimituspäivä: 31.8.2021 - 16.9.2021
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751576467
    • Tuotekoodi 9780751576467
    • Alanimike An epic and heartbreaking love story set during World War Two
    • Kirjoittajat Natasha Lester
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 04.03.2021
    • Vuosi 2021
    • Genretunnus RO
    • Sivumäärä 464
    • Asiasanat Romance
    • Kirjastoluokka FRH
    • Pituus (mm) 128
    • Leveys (mm) 196
    • Korkeus (mm) 32
    • Paino (g) 320
    • Arvostelut 5

Tuotekuvaus

The Paris Secret is an unforgettable story about the lengths people go to protect one another, and a love that, despite everything, lasts a lifetime. Perfect for fans of Kate Furnivall, Lucinda Riley and Kate Morton.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751576467
    • Tuotekoodi 9780751576467
    • Alanimike An epic and heartbreaking love story set during World War Two
    • Kirjoittajat Natasha Lester
    • Kieli englanti
    • Ilmestymispäivä 04.03.2021
    • Vuosi 2021
    • Genretunnus RO
    • Sivumäärä 464
    • Asiasanat Romance
    • Kirjastoluokka FRH
    • Pituus (mm) 128
    • Leveys (mm) 196
    • Korkeus (mm) 32
    • Paino (g) 320
    • Arvostelut 5

Tuotekuvaus

The Paris Secret is an unforgettable story about the lengths people go to protect one another, and a love that, despite everything, lasts a lifetime. Perfect for fans of Kate Furnivall, Lucinda Riley and Kate Morton.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Yhteydenottolomake Oma Suomalainen -tili

Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Hyväksyn, että tietoni tallennetaan viestintää varten. Lue lisää tietosuojaselosteesta.