Paris Secret, The

An epic and heartbreaking love story set during World War Two
Natasha Lester

Paris Secret, The

An epic and heartbreaking love story set during World War Two
Natasha Lester
Pehmeäkantinen
17,95 €
Saatavuus: Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä 20-30 arkipäivässä, tilaustuote.
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751576467
    • Tuotekoodi 9780751576467
    • Alanimike An epic and heartbreaking love story set during World War Two
    • Kirjoittajat Natasha Lester
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Romantiikka: historiallinen
    • Ilmestymispäivä 04.03.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus HI
    • Sivumäärä 464
    • Pituus (mm) 128
    • Leveys (mm) 32
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 320
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

The Paris Secret is an unforgettable story about the lengths people go to protect one another, and a love that, despite everything, lasts a lifetime. Perfect for fans of Kate Furnivall, Lucinda Riley and Kate Morton.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751576467
    • Tuotekoodi 9780751576467
    • Alanimike An epic and heartbreaking love story set during World War Two
    • Kirjoittajat Natasha Lester
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Romantiikka: historiallinen
    • Ilmestymispäivä 04.03.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus HI
    • Sivumäärä 464
    • Pituus (mm) 128
    • Leveys (mm) 32
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 320
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

The Paris Secret is an unforgettable story about the lengths people go to protect one another, and a love that, despite everything, lasts a lifetime. Perfect for fans of Kate Furnivall, Lucinda Riley and Kate Morton.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.