Paris Seamstress, The

Transporting Twisting the Most Heartbreaking Novel You'll Read This Year
Natasha Lester

Paris Seamstress, The

Transporting Twisting the Most Heartbreaking Novel You'll Read This Year
Natasha Lester
Pehmeäkantinen
17,95 €
Toimitus perillä arviolta: 24.6.2022 - 11.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751573077
    • Tuotekoodi 9780751573077
    • Alanimike Transporting, Twisting, the Most Heartbreaking Novel You'll Read This Year
    • Kirjoittajat Natasha Lester
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Sotaromaanit: Toinen maailmansota
    • Ilmestymispäivä 04.10.2018
    • Vuosi 2018
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus SO
    • Sivumäärä 448
    • Pituus (mm) 170
    • Leveys (mm) 28
    • Korkeus (mm) 131
    • Paino (g) 308
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

How much will Estella sacrifice to make her mark? Epic and sweeping historical fiction perfect for fans of Lucinda Riley, Kate Furnivall and Penny Vincenzi.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9780751573077
    • Tuotekoodi 9780751573077
    • Alanimike Transporting, Twisting, the Most Heartbreaking Novel You'll Read This Year
    • Kirjoittajat Natasha Lester
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Sotaromaanit: Toinen maailmansota
    • Ilmestymispäivä 04.10.2018
    • Vuosi 2018
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus SO
    • Sivumäärä 448
    • Pituus (mm) 170
    • Leveys (mm) 28
    • Korkeus (mm) 131
    • Paino (g) 308
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

How much will Estella sacrifice to make her mark? Epic and sweeping historical fiction perfect for fans of Lucinda Riley, Kate Furnivall and Penny Vincenzi.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.