If I Disappear

A gripping psychological thriller with a jaw-dropping twist
Eliza Jane Brazier

If I Disappear

A gripping psychological thriller with a jaw-dropping twist
Eliza Jane Brazier
Pehmeäkantinen
17,95 €
Toimitus perillä arviolta: 21.6.2022 - 7.7.2022
Toimituskulut alk 0 €

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9781472134547
    • Tuotekoodi 9781472134547
    • Alanimike A gripping psychological thriller with a jaw-dropping twist
    • Kirjoittajat Eliza Jane Brazier
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Jännityskirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 26.01.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 304
    • Pituus (mm) 127
    • Leveys (mm) 64
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 240
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

She isn't the first to vanish from the ranch. And she won't be the last . . . A dark, compulsively readable thriller set in an isolated town in Northern California, perfect for fans of Sharp Objects by Gillian Flynn, The Roanoke Girls by Amy Engel and TV's The Sinner.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Myymäläsaatavuus

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Little, Brown Book Group
    • ISBN 9781472134547
    • Tuotekoodi 9781472134547
    • Alanimike A gripping psychological thriller with a jaw-dropping twist
    • Kirjoittajat Eliza Jane Brazier
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Jännityskirjallisuus
    • Ilmestymispäivä 26.01.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä Ulk romaanit, runot, sarjakuvat
    • Tuotepääryhmä Ulkomaiset kirjat
    • Tuotelinja Kirjat
    • Genretunnus JA
    • Sivumäärä 304
    • Pituus (mm) 127
    • Leveys (mm) 64
    • Korkeus (mm) 196
    • Paino (g) 240
    • Tuotemuoto Pehmeäkantinen

Tuotekuvaus

She isn't the first to vanish from the ranch. And she won't be the last . . . A dark, compulsively readable thriller set in an isolated town in Northern California, perfect for fans of Sharp Objects by Gillian Flynn, The Roanoke Girls by Amy Engel and TV's The Sinner.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.