Molly Brown's Freshman Days

Nell Speed

Molly Brown's Freshman Days

Nell Speed
E-kirja
17,95 €
Saatavuus: Saatavilla heti, toimitetaan sähköisenä tuotteena sähköpostiin.
Toimituskulut alk 0 €

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726553178
    • Tuotekoodi 9788726553178
    • Kirjoittajat Nell Speed
    • Sarja Molly Brown Series
    • Sarjanumero 1
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: klassikot; Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: perhe; Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: koulutarinat; Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: historiallinen
    • Ilmestymispäivä 08.06.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä E-kirjat, lapset ja nuoret
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Kurssi PLUS
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Kirjastoluokan kirjain L
    • Tiedoston koko [False, 'and', False]
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Digitaalinen aineisto ladattava
    • Tuotemuodon lisätiedot EPUB

Tuotekuvaus

The first in the ‘Molly Brown' series of children's novels by American author Nell Speed, in ‘Molly Brown's Freshman Days' we are introduced to the loveable main character Molly as she leaves home and starts college. She has a lot to learn about college life, but she makes many new friends that will help her, as well as help to keep her homesickness at bay. Fans of Enid Blyton's ‘Malory Towers' and ‘St. Clare's' novels will also enjoy the Molly Brown series.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Tuotetiedot

  • Näytä kaikki
    • Kustantaja / Valmistaja Saga Egmont
    • ISBN 9788726553178
    • Tuotekoodi 9788726553178
    • Kirjoittajat Nell Speed
    • Sarja Molly Brown Series
    • Sarjanumero 1
    • Kieli Englanti
    • Thema-luokitus Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: klassikot; Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: perhe; Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: koulutarinat; Lasten ja nuorten kaunokirjallisuus: historiallinen
    • Ilmestymispäivä 08.06.2021
    • Vuosi 2021
    • Tuoteryhmä E-kirjat, lapset ja nuoret
    • Tuotepääryhmä Ladattavat tuotteet
    • Tuotelinja Kirjat
    • Kurssi PLUS
    • Kirjastoluokka 84.5
    • Kirjastoluokan kirjain L
    • Tiedoston koko [False, 'and', False]
    • Sähkökirjan suojaus Digital watermarking
    • Kustantajan brändi SAGA Egmont
    • Tuotemuoto Digitaalinen aineisto ladattava
    • Tuotemuodon lisätiedot EPUB

Tuotekuvaus

The first in the ‘Molly Brown' series of children's novels by American author Nell Speed, in ‘Molly Brown's Freshman Days' we are introduced to the loveable main character Molly as she leaves home and starts college. She has a lot to learn about college life, but she makes many new friends that will help her, as well as help to keep her homesickness at bay. Fans of Enid Blyton's ‘Malory Towers' and ‘St. Clare's' novels will also enjoy the Molly Brown series.

Tämä tuote kuuluu tuoteryhmiin

Voit varata useita eri tuotteita samalla kertaa. Siirry haluamasi tuotteen tuotesivulle ja paina Varaa & Nouda -painiketta ja tuote siirtyy varauslistaasi. Huomioithan, että kaikki varatut tuotteet tulee olla saatavilla valitussa myymälässä, jotta varaus voidaan vahvistaa.

Varaa & Nouda

Yhteensä:

  • Valitse noutomyymälä
Pidämme tuotetta varattuna varauspäivän sekä sitä seuraavan myymälän aukiolopäivän. Odotathan vielä sähköpostiisi tulevaa varausvahvistusta ennen kuin noudat varauksesi.